Książki

Nie potrafię schudnąć.
Nie potrafię schudnąć to zjawiskowa książka, opisująca sposób, w jaki dieta Dukana, inaczej nazywana białkową, zredukuje raz na zawsze zbędne kilogramy, bez obaw przed efektem jo-jo. Autor książki to znany i powszechnie lubiany francuski lekarz i dietetyk, Pierre Dukan. Zanim stworzył on dietę odchudzającą, prowadził on przez 30 lat praktykę lekarską, gdzie zajmował się głównie leczeniem nadwagi i otyłości. Dieta została podzielona na cztery etapy; pierwszy odpowiada za nagły spadek wagi, kolejny, pozwala mniej rygorystycznie osiągnąć wymarzoną wagę, trzecia utrwala uzyskany efekt, a końcowa podtrzymuje upragnioną masę ciała i stabilizuje procesy zachodzące w organizmie. Książka przedstawia również sporo sprawdzonych dań, do których nie potrzeba większych zdolności kulinarnych, dzięki niej możemy przygotować proste, a zarazem smaczne posiłki w krótkim czasie. Efektywna dieta, wcale nie musi oznaczać nudy w żywieniu, ani ciągłych zakazów. Chcesz się przekonać? Spróbuj diety Dukana.

Metoda doktora Dukana.
Jak pokazują statystki, od 2001 roku już ponad milion posiadaczy książki pod tytułem „Nie potrafię schudnąć” , wprowadziło w życie dietę proteinową i dzięki niej pozbyło się zbędnych kilogramów. Warto także dodać, iż osiągnięta waga, przeszła proces stabilizacji i utrzymuje się nadal. Książka ta bazuje na swojej poprzedniczce (Nie potrafię schudnąć), jednak została poszerzona o kolejne niedawno odkryte fakty, kluczowe dla odchudzania. Fazy diety zostały wzbogacone o szczegółowe opisy, a także dopasowany do każdej z nich jadłospis. Książka dodatkowo przedstawia produkty, które można jeść bez ograniczeń, siedemdziesiąt dwa pochodzenia białkowego, oraz dwadzieścia osiem typów warzyw- zatem łącznie jest ich sto. Ilość nowych przepisów także jest zaskakująca, bo dano aż 60 pomysłów na smaczny posiłek. Popularność diety proteinowej bije rekordy na międzynarodową skalę, nic więc dziwnego, iż ponad milion osób sięgnęła już po książkę autorstwa Pierre’a Dukana, dlatego warto ją bliżej poznać.

Nie potrafię schudnąć przepisy specjalnie dla Polaków.
Książka kierowana przede wszystkim do tradycjonalistów i koneserów polskich potraw, dla których dobry smak to podstawa. Wraz z doktorem Pierrem Dukanem opracowano kolejne dania, dzięki którym zrzucenie zbędnych kilogramów nie będzie monotonne czy dalekie od ulubionych posiłków. W tej książce roi się od tradycyjnych dań polskiej kuchni, przygotowanych zgodnie z zasadami diety Dukana. Tak więc, na nowo możesz odkryć śledzie po kaszubsku, polski chłodnik, jak również roladę śląską. Jeżeli natomiast eksperymentowanie w kuchni sprawia Ci przyjemność wypróbuj koniecznie recepturę zupy imbirowej lub steki cytrynowe. Z czasem stosowania diety odczujesz powrót energii, a także wspaniałe samopoczucie. Ta dieta pomoże Ci także w przywróceniu pewności siebie. Tak więc jedz ze smakiem i poczuj się pięknie, zejdź nawet o dwa rozmiary w dół ! Szczupła sylwetka jest w zasięgu Twoich rąk, spróbuj a nie pożałujesz! Dołącz do zadowolonej grupy ponad miliona osób ! Ta dieta Faktycznie działa!

Nie potrafię schudnąć 350 nowych przepisów.
Dołącz do grona ludzi, którzy osiągnęli sukces – pozbyli się niechcianych kilogramów dzięki diecie proteinowej. Dla osób, które już od ponad kilku miesięcy mogły się na własnej skórze przekonać o cudotwórczej efektywności diety doktora Pierre Dukana, nadszedł najlepszy czas na wzbogacenie jadłospisu o nowe propozycje kulinarne. Podtrzymując dalszy spadek wagi, połączony ze smacznym jedzeniem. W książce tej znajdziesz nowe pomysły na kurczaka, wołowinę, a nawet krewetki. To także kolejny sposób na warzywa, czy coś słodkiego. Dodatkowa porcja przepisów ułatwi przetrwanie w postanowieniach żywieniowych, bez uczucia głodu, co więcej ze smakiem. Trzysta pięćdziesiąt nowych przepisów to dużej mierze kreatywni czytelnicy, ale również dalsza praca doktora Dukana. Motto przewodnie tej książki to z całą pewnością redukcja zbędnych kilogramów i utrzymanie wymarzonej masy ciała. Jedz smacznie i zdrowo, a na efekty zobaczysz sam/a. Dieta Dukana to przełom w świecie diet – zaufaj jej i ty!

Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków. Edycja limitowana.
Niesamowita książka, dedykowana głównie Polakom, ale także wszystkim tym, którzy mają problem ze zbyt dużą wagą. Nowa ulepszona wersja poprzedniego popularnego wydania. Edycja limitowana powstała specjalnie dla Polaków lubiących dobrze zjeść, a jednocześnie trwale schudnąć. Spraw sobie lub najbliższym niezapomniany prezent, podarowując receptę na szczupłe ciało! Z dietą Dukana to takie proste i smaczne. O skuteczności diety, przekonał się już ponad milion osób na całym świecie. Nic więc dziwnego, że doktor Pierre Dukan cieszy się aż tak dużą sympatią. Walka ze zbędnymi kilogramami to coraz bardziej powszechne zjawisko również w naszym społeczeństwie. Nie pozwól by nadwaga lub otyłość, zniszczyła Ci życie – przejdź na sprawdzoną dietę. Schudnij i sam zobacz jakie to proste!

Recepta na zdrowie doktora Dukana
Jeżeli zamierzasz schudnąć trwale, skutecznie i bez uszczerbku na zdrowiu, to ta książka powstała specjalnie dla Ciebie! Recepta na zdrowie doktora Dukana to przede wszystkim skarbnica wiedzy o efektywnej i rozsądnej walce ze zbędnymi kilogramami. Książka ta, w formie poradnika, posiada wiele cennych wskazówek postępowania dietetycznego. To także tabele i listy produktów, dzięki którym ułatwisz sobie komponowanie jadłospisu, a na dodatek będziesz zapobiegać ryzyku wystąpienia cukrzycy, nowotworów, choroby Alzheimera, czy problemów z sercem. Rozpocznij walkę o zdrowie, przejdź już dziś na dietę Dukana! To nowoczesna kuracja odchudzająca, która pomogła już wielu osobom z nadwagą czy otyłością. Jej popularność, przemawia sama za siebie, już ponad milion osób schudło, a co więcej utrzymuje uzyskaną wagę. Recepta na zdrowie doktora Dukana to z cała pewnością hit, wśród książek poświęconych diecie.

Mężczyźni wolą krągłości.
Książka ta napisana przez twórcę bestsellera „Nie potrafię schudnąć”, francuskiego lekarza i dietetyka, Pierre’a Dukana, zachęca nas do pokochania kobiecych kształtów. Autor książki dodaje wiary i pewności siebie kobietom mającym różne wymiary. Twierdzi on, iż wiele pań, wcale nie powinno przechodzić na kuracje odchudzające, a raczej zaakceptować siebie, taką jaką jest. Poleca on nam, aby nie gonić za ogólną modą na wychudzone ciało. Uważa on także, że kobieta o seksownych kształtach ma zdecydowanie większe szanse na zdobycie i przywiązanie do siebie mężczyzny na stałe, niż osoba koścista. Mówi także, iż kobiety zbyt dużą wagę przywiązują do noszonego rozmiaru ubrań, przez co często katują się dietami, których w zasadzie nie potrzebują. Zachęca on zdecydowanie do szukania w swoim ciele piękną, jakim zostałyśmy obdarowane przez naturę.